Since 1994

Ružbašský Dvor ponúka svojim hosťom ubytovanie v dvoch budovách vzdialených od seba 100 m. a to v Ružbašskom dvore I. a II. Penzióny sa nachádzajú vo Vyšných Ružbachoch v okrese Stará Ľubovňa, v Prešovskom kraji. Situované sú v tichom lesnom prostredí, ktoré je vzdialené asi 1 km od centra obce. Vyšné Ružbachy ležia v nadmorskej výške 623 m.n.m v krásnom prostredí Spišskej Magury a Zamaguria. Neopakovateľné čaro obce spočíva v množstve liečivých minerálnych prameňov, čerstvom vzduchu, prírodnom jazierku kráter ako aj sochárskom sympóziu.

Ružbašský dvor svojim klientom ponúka širokú paletu možností, ako si aktívne oddýchnuť. Naši hostia môžu bezplatne využívať vonkajší bazén, tenisový kurt, volejbalové ihrisko, detské ihrisko (hojdačky, šmýkačky, pieskovisko), stolný tenis, kryté ohnisko a parkovisko. Samozrejmosťou je aj bezplatné pripojenie na wifi. V zimných mesiacoch je prednosťou blízkosť areálu k lyžiarskemu stredisku - Skipark Vyšné Ružbachy, ktorý sa od penziónu nachádza len 400 m.

Súčasťou Ružbašského dvora je moderná reštaurácia, ktorá je využívaná aj ako svadobná sála s kapacitou 150 osôb. Vybavená je barom, TV, dataprojektorom a rekuperáciou.

Okrem reštaurácie je klientom k dispozícií aj menšia spoločenská miestnosť s krbom a kapacitou max. 30 osôb.

O nás
O nás
O nás