Voľný čas

 Športovanie v našom areáli -

Pri Doškoľovacom stredisku sa nachádza tenisové a volejbalové (basketbalové) ihrisko, stolnotenisový prístrešok a detske ihrisko, ktoré môžu bezplatne využívať hostia ubytovaní v Hoteli Ružbachy a v Doškoľovacom stredisku. V blízkosti Hotela Ružbachy je postavená rotunda, kde je možnosť opekať slaninu, špekačky a pod. V prípade záujmu zabezpečíme posedenie pri ľudovej hudbe.

Skipark Vyšné Ružbachy -

V tesnej blízkosti Hotela Ružbachy sa nachádza lyžiarsky areál, kde je 7 lyžiarskych vlekov. Časť lyžiarskych svahov je umelo zasnežovaná. Pre návštevníkov je k dispozícii lyžiarska škola, požičovňa lyží : ski servis. Možnosť nočného lyžovania.

               

Kúpele Vyšné Ružbachy -

V kúpeľoch sa nachádza plavecký termálny bazén, ktorý je v prevádzke v letných mesiacoch. Počas celého roka je možnosť kúpania v krytom bazéne. Hostia ubytovaní v našich zariadeniach si môžu objednať liečebné procedúry. Pri liečbe sa využívajú účinky balneoterapie, fyzikálnej terapie, rehabilitácie a psychoterapie. V areáli liečebných kúpeľov je možnosť rekreačného a liečebného jazdenia na koňoch.

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 Vyšné Ružbachy vo svojom blízkom okolí ponúkajú množstvo značkovaných turistických a cykloturistických trás v dĺžke 3 - 25 km.

 

 

 

 

 

 
© 2008-2009 Hotel Ružbachy | Powered by K_CORP s.r.o. | 169988